یک میلیارد و 950 میلیون ریال کالای قاچاق در گلستان کشف شد

کالای قاچاق
فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان از کشف یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا در استان گلستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا با هدف افزایش ضریب امنیتی و ناامن کردن محیط برای قاچاقچیان کالا در سطح استان با بسیج کلیه امکانات و نیرو‌های پلیس آگاهی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این عملیات یک میلیارد و 950 میلیون ریال کالای قاچاق در سطح استان گلستان کشف شد.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه لوازم آرایشی و بهداشتی، سیگار قاچاق، لوازم صوتی تصویری، گوشی تلفن همراه و غیره بیشترین کالاهای کشف شده را شامل می شود، تصریح کرد: قاچاق کالا یکی از مهم‌ترین عوامل برهم زننده امنیت اقتصادی کشور است و سبب از دست رفتن فرصت‌های شغلی بی‌شماری در کشور می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا بستر ساز تحقق اهداف راهبردی اقتصاد مقاومتی است، افزود: مبارزه قاطع، هدفمند و موثر با عناصر قاچاق کالا، همواره از مهم‌ترین ماموریت های پلیس بوده است و تلاش بر این است تا با همکاری سایر سازمان‌ها و نهادهای آموزشی در راستای فرهنگ‌سازی عدم استفاده از کالای قاچاق و کیفیت‌بخشی تولیدات داخلی، گام‌های موثری برداشته شود.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی