سجاد زارعیان مدال طلای خود را تقدیم شهدای مدافع حرم کرد

سجاد زارعیان قهرمان رقابت‌های اسکواش پنانگ مالزی با ارسال پیامی خطاب به رییس فدراسیون کشورمان مدال طلای با ارزش خود را تقدیم شهدای مدافع حرم کرد. سجاد زارعیان جهرمی ملی‌پوش کشورمان که به عنوان اولین ایرانی در چهاردهمین دوره مسابقات بین‌المللی پنانگ مالزی که از رویدادهای معتبر و شناخته شده اسکواش جهان می‌باشد و از سه رتبه امتیاز رنکینگ در اسکواش که بترتیب سیلور و گولد و پلاتینیوم است این مسابقات بدلیل اهمیت و سابقه و تعداد مدعیان شرکت کننده از بیشتر نقاط جهان رنکینگ پلاتینیوم را دارا است و قهرمانی در این مسابقات رنکینگ ورزشکار را تا حدود زیادی بهبود می بخشد.

سجاد زارعیان به هر حال نخستین ورزشکار جوان ایرانی در این ورزش است که توانست با شکست میزبان طلا بگیرد و این مدال یکی از باارزش ترین دارایی‌های دوران ورزشی او محسوب می‌شود.

او صبح امروز طی تماسی با رییس فدراسیون کشورمان اعلام مرد که طلای خود را تقدیم شهدایی می‌کند که در سایه رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنان امنیتی در مملکت بوجود آمده است تا او و دیگر ورزشکاران کشورش به اقصی نقاط دنیا اعزام می‌شوند تا افتخارآفرینی نمایند وی اظهار داشت مدال خود را تقدیم شهدای مدافع حرم می‌کند و از این کار خود احساس خوبی دارد.

رییس فدراسیون این بلوغ فکری قهرمان اسکواش را تقدیر کرد گفتنی است ساعت 4 بامداد روز سه شنبه کاروان 30 نفره ایران به فرودگاه امام خمینی ره وارد می‌شود.

منبعك نسيم[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی