پلمپ پنج فروشگاه پوشاک در شهر نيشابور

پليس شهرستان نيشابور پنج فروشگاه پوشاک متخلف را شناسايي و پلمپ کرد. پلمپ پنج فروشگاه پوشاک در شهر نيشابوربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در خصوص این اقدام پلیس  گفت: ماموران دايره نظارت بر اماکن عمومي پليس امنيت عمومي اين فرماندهي ،این اقدام را در راستای طرح ارتقاي امنيت اخلاقي، اجتماعي و ساماندهي صنوف البسه و پوشاک را اجرا کرده اند. 

سرهنگ اکبر آقابيگي افزود: در اين طرح که نمايندگاني از اتحاديه صنف پوشاک و خياطان حضور داشتند از 35 فروشگاه پوشاک بازديد که براي 20 واحد بدليل عدم رعايت مقررات و بخشنامه هاي اماکن اخطار صادر و تعداد پنج واحد هم با اعمال ماده 28 نظام صنفي پلمپ شد. 

وي در ادامه گفت : در اين راستا پليس امنيت عمومي در اين طرح تعداد زيادي البسه با نمادهاي غربي، تصاوير غير مجاز و .. را جمع آوري کردند. 

سرهنگ آقابيگي با اشاره به معرفي افراد متخلف به دستگاه قضايي تاکيد کرد: پوشش متناسب با فرهنگ ايراني و اسلامي از مهمترين ارزش هاي نظام ما است و با تداوم و تشديد اين گونه برنامه ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس، از عموم شهروندان درخواست داريم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/ز


[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، استان ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی