بهره‌برداری از نخستین کلینیک پژوهش و فن‌آوری فرهنگیان کشور در قائم‌شهر

برای نخستین بار در کشور، کلینیک پژوهش و فن‌آوری ویژه فرهنگیان در قائم‌شهر آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، سید محمد رسولی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر  امروز در آیین گشایش کلینیک پژوهش و فن‌آوری فرهنگیان قائم‌شهر افتتاح این مرکز را در راستای تحقق سند تحول بنیادین در دولت تدبیر و امید دانست و گفت: ارتقای خلاقیت حرفه‌ای فرهنگیان و دانش‌آموزان در دستور کار این کلینیک قرار دارد.

وی با بیان اینکه این کلینیک طبق منویات مقام معظم رهبری و تاکید بر توسعه پژوهش از سوی ایشان، در سال اقتصاد مقاومتی به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: این کلینیک زمینه توسعه پژوهشگری و افزایش توانمندی حرفه‌ای فرهنگیان را فراهم می سازد.

رئیس اداره آموزش و پرورش قائم‌شهر با اشاره به خلاء مرکز تخصصی فن‌آوری و پژوهش در این شهرستان تاکید کرد: آموزش و پرورش بدون پژوهش نمی‌تواند پاسخگوی نیازها و تحقیقات دانش‌آموزان باشد.

رسولی به افتتاح کلینیک فیزیوتراپی فرهنگیان در قائم‌شهر اشاره کرد و افزود: این کلینیک در هفته دولت جاری با اعتبار 120 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید. درمانگاه فرهنگیان قائم‌شهر با برخورداری از بخش‌های تخصصی و فوق‌تخصصی پزشکی، دندان‌پزشکی و پیراپزشکی، ماهیانه 16 هزار  مراجعه کننده را پذیرش می‌کند.
انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی