کشته شدن 2 نظامی سعودی به دست تک تیراندازان ارتش یمن در جنوب عربستان

تهران-ایرنا- تک تیراندازن ارتش و کمیته های مردمی یمن روز یکشنبه دو نظامی سعودی را در استان عسیر در جنوب این کشور از پای در آوردند.

به گزارش شبکه خبری العهد، یگان تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن توانست دو نظامی سعودی را در منطقه رقابه سهوه در استان عسیر از پای در آورد.
همچنین یگان توپخانه ای ارتش یمن محل تجمع و خودروهای نظامی عربستان را در پایگاه های نظامی الشبکه، السوده و القرن در منطقه الخوبه در استان جیزان گلوله باران کردند.
بر اساس این گزارش رسانه اطلاع رسان جنگ، ارتش یمن طی دو روز گذشته تصاویری منتشر کرد که حاکی از سیطره نیروهای ارتش یمن بر مواضع سعودی در منطقه الشیبابی در استان عسیر عربستان بود.
این در حالی است که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع نیروهای وابسته به عربستان را در شرق صنعا پایتخت و استان مارب در مرکز این کشور هدف حملات موشکی و توپخانه ای خود قرار دادند.
از سوی دیگر جنگنده های ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان در حملات شدیدی 40 مرتبه مناطق مختلف استان صعده واقع در شمال یمن را بمباران کردند که بر اثر آن 6 غیر نظامی کشته شدند.
عربستان همچنان زیر ساخت ها و مراکز زیربنایی صنعا پایتخت یمن و شماری از استان های این کشور را در مقابل سکوت و تبانی محافل عربی و بین المللی هدف حمله قرار می دهد.
عربستان پس از 17 ماه حمله به یمن، ضمن آن که نتوانسته است از قدرت نیروهای انصار الله یمن و علی عبدالله صالح رئیس جمهوری پیشین این کشور بکاهد، تلفات بسیار زیاد نظامی، اقتصادی و سیاسی را متحمل شده است.
خاورم**9329**1856[ منبع این خبر سایت ایرنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی