حضور دبیرخانه جایزه کالاهای فرهنگی در نمایشگاه نوشت‌افزار

حضور دبیرخانه جایزه کالاهای فرهنگی در نمایشگاه نوشت‌افزار

علی فریدونی از حضور و فعالیت دبیرخانه جایزه کالاهای فرهنگی در چهارمین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی – ایرانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی فریدونی (مدیر کل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و دبیر دومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی) با بیان اینکه یکی از موضوعات اصلی دومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی، نوشت افزار است، گفت: این دبیرخانه به منظور معرفی جایزه کالاهای فرهنگی و نیز برقراری ارتباط و تعاملات بیشتر با طراحان و تولیدکنندگان نوشت افزار در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه اهمیت نوشت افزار در شکل‌دهی شخصیت و تغییر ذائقه فرهنگی دانش آموزان به ویژه در سال‌های اولیه تحصیل کمتر از سایر محصولات فرهنگی نیست، افزود: طراحان و تولیدکنندگان نوشت افزار می‌بایست به این مقوله نگاه ویژه‌تری داشته باشند و مسائل فرهنگی را نسبت به مسائل اقتصادی صرف، در اولویت قرار دهند.

فریدونی گسترش موضوعی را یکی از اهداف دور بعدی جشنواره دانست و گفت: این دبیرخانه آمادگی دارد در نمایشگاه‌های مربوط به سایر کالاهای فرهنگی نیز شرکت و حضور فعال داشته باشد.

دبیرخانه جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی پیش از این نیز در نمایشگاه ملی اسباب بازی نیز حضور داشت.

همچنین دومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی در نیمه دوم آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.[ منبع این خبر سایت ایلنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی