احتمال استیضاح دوباره شهردار اردبیل وجود دارد‌

خوشبخت/شورای شهر اردبیل
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: احتمال استیضاح دوباره شهردار اردبیل وجود دارد و در این زمینه اگر اعضای شورای شهر موافقت کنند این عمل انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ زکی‌الله خوشبخت امشب در جلسه شورای شهر اردبیل اظهار داشت: احتمال استیضاح دوباره شهردار اردبیل وجود دارد و اگر در این زمینه اعضای شورای شهر موافقت کنند این امر انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قانون شورای حل اختلاف خطاب به شورای شهر اردبیل بوده است٬ افزود: شورای شهر اردبیل بر اساس مقررات و قوانین فعالیت می‌کند و مطابق با مصوبه شورای حل اختلاف در این زمینه تصمیم می‌گیرد.

رئیس شورای شهر اردبیل بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای حل اختلاف در روند شورا اشکال وارد شده ‌و استیضاح شهردار از نظر شورای حل اختلاف ایراددار بوده که این امر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

خوشبخت تصریح کرد: 9 نفر از اعضای شورای شهر اردبیل موافق استیضاح شهردار اردبیل بودند و باید مصوبه شورای حل اختلاف در شورای شهر اردبیل قرائت شود تا زمینه فعالیت دوباره شهردار اردبیل فراهم شود.

وی بیان کرد: شهردار اردبیل از روز شنبه در دفتر خود حاضر شده تا بر اساس قوانین فعالیت دوباره خود را آغاز کند و اعضای شورای شهر نیز روند قانونی را در مورد فعالیت دوباره شهردار اردبیل دنبال می‌کنند.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی