کارخانه گندله‌سازی در بهاباد ایجاد می‌شود

هفته دولت در بهاباد
استاندار یزد با اشاره به پروژه‌هایی که در شهرستان بهاباد بهره‌برداری یا کلنگ‌زنی شده، گفت: کارخانه گندله‌سازی در بهاباد ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهاباد، سیدمحمد میرمحمدی امروز در مراسم آغاز عملیات اجرائی شبکه گازرسانی بهاباد که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، با گرامی‌داشت هفته دولت یاد و خاطره دولت رجائی و باهنر اظهار داشت: امروز در هر قسمتی از شهرستانهای استان می‌بینیم همکاران ستادی و مدیران ادارات ما منشا خدمات بسیار ارزشمندی هستند.

استاندار یزد با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی بسیار خوبی در بین مسئولان شهرستان بهاباد وجود دارد که امیدواریم این وحدت رویه همچنان ادامه داشته باشد، به خدمات دولت در شهرستان بهاباد اشاره کرد و افزود: در این شهرستان مانند دیگر شهرها خدمات بسیار ارزشمندی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین کاری که در این شهرستان صورت گرفته، انتقال خط گاز بهاباد، ساخت بیمارستان و پروژه مهم صنعتی گندله‌سازی بهاباد که در این دولت به ثمر نشسته است.

وی تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگذاری به مردم‌اند، ‌شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید، می‌تواند الگوی خدمت‌گذاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان، تأسی نمایند.

میرمحمدی با تجلیل از مقام شهیدان رجایی و باهنر افزود: دولتمردان باید رجایی‌‌گونه و باهنرصفت در جهت خدمت خالصانه و بی‌‌منت به مردم تلاش کنند.

استاندار یزد در ادامه سفر خود به بهاباد، فاز پروژه دو بانده جاده بهاباد به بافق واقع در گردنه اسفنگ را افتتاح کرد، برای این جاده اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین در این سفر عملیات اجرایی پروژۀ ملی احداث مجتمع گندله‌سازی با اعتباری بالغ بر 6000 میلیارد ریال و با مشارکت بخش خصوصی شروع شد و تا پایان سال 98 ساخت این پروژه به پایان می‌رسد.

آغاز به کار پروژۀ آبیاری سطحی چاه کشاورزی شهید چمران بهاباد به مساحت 130هکتار و با اعتبار 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات اجرا و توسعۀ سیستم‌های نوین آبیاری سازمان جهاد کشاورزی استان از دیگر پروژه‌هایی بود که توسط استاندار یزد انجام شد.

گزارش و عکس از حمیدرضا اخوان بهابادی

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی