حمایت از تولید داخلی سبب تحقق اقتصاد مقاومتی می‌شود/انتقاد از برخی خودروسازان داخلی

سید کاظم نور مفیدی
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: حمایت از تولید داخلی و افزایش تولیدات داخلی و قابل رقابت شدن با مشابه خارجی سبب تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی عصر امروز در جلسه شورای اداری و ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان با حضور وزیر کشور اظهار داشت: همه افرادی که می‌توانند سرمایه‌گذاری کنند باید ورود کرده تا بخشی از مشکل بیکاری و اشتغال جوانان و خانواده ها رفع شود.

وی افزود:  همه مسئولان باید دست به دست یکدیگر بدهند و به معاش مردم کمک کنند و توسعه گلستان باید دغدغه همگانی شده و مسئولان باید دقت کنند به روزمرگی دچار نشوند.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: باید اقداماتی در استان گلستان اتفاق بیفتد که مشکلات و نیازهای دست دوم در استان با کمک خود مردم حل شود و مشکلات کشور ما زیاد است و از دولت نباید بیش از حد انتظار داشت.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار کرد: هیچ دولتی نمی‎تواند مشکلات جامعه خود را به تنهایی حل کند و باید از دولت به اندازه انتظار داشته باشیم چرا که انتظار معقول باعث می ‎شود که از دولت مأیوس نشویم.

نورمفیدی بیان کرد: عقیده دارم ملتی که در عرصه‎های انقلاب اسلامی ایثارگری کرده و برای نهال انقلاب اسلامی خون داده است هیچگاه حاضر نمی ‎شود که به سمت خرید محصولات خارجی برود اما باید کیفیت تولیدات داخل افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به پایین بودن کیفیت برخی خودروهای ساخت داخل کشور یادآور شد: باید تولیدات به گونه‎ای باشد که علاوه بر رقابت با محصولات خارجی بتواند جایگاه خود را در بازارهای داخلی به دست بیاورد.

امام جمعه گرگان همچنین به تعامل مناسب بین مسئولان و مجمع نمایندگان استان گلستان اشاره و تصریح کرد: نمایندگان در مجلس تعامل خوبی با شرایط اقتصادی استان دارند و باید دست به دست یکدیگر بدهند و برای پیشرفت استان گام اساسی بردارند.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی