تشکر و قدردانی رئیس کمیته ملی المیپک از نامه امام خامنه ای

رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای از نامه پرمهر مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج،رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای از نامه پرمهر مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی کرد.

متن منتشر شده توسط رئیس کمیته ملی المپیک به شرح زیر است:

رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای از نامه پرمهر مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی کرد.

پیام پر از مهر و محبت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به کاروان المپیک 2016 ریو که با نام امام رضا(ع) به آوردگاه المپیک ریو اعزام شده بود، موجی از شادمانی را در دل مدال آوران، ورزشکاران، مربیان و مسئولان که در این مسابقات حضور داشتند، ایجاد کرد.

نگاه حضرتعالی به ورزش همواره باعث امید و انگیزه ورزشکاران بوده است. ما در بازیهای المپیک ریو سعی بسیار داشتیم که مجموعه ای از تلاش های ملت ایران را در راه سربلندی کشور به نمایش بگذاریم همانطور که فرمودید این تلاش ها و کوشش ها نیز برای شادمانی مردم ایران بود.

در المپیک ریو نقطه عطفی در تاریخ ورزش ایران رخ داد؛ بانوان مسلمان ورزشکار ایرانی با حجاب کامل در مسابقات شرکت کردند و در این راه یکی از جوانترین اعضای کاروان توانست در عین شایستگی برای اولین بار در تاریخ المپیک ایران به مدال هم دست پیدا کرده و گوشه ای توانایی بانوان سرزمین ایران اسلامی را به همگان ثابت کند.

کمیته ملی المپیک ایران به نمایندگی از کلیه فدراسیون های ورزشی، کادر فنی و مربیان رشته های اعزامی، ورزشکاران، داوران ایرانی که رقابت دیگر کشور را قضاوت کردند،کادر سرپرستی و تدارکاتی و رسانه های اعزامی از پیام پر از محبت شما سپاسگذاری می‌کند.

امیدواریم در میادین و مسابقات پیش رو با برنامه ریزی و تدارک بهتر آنطوری که شایسته ایران اسلامی عزیز است حضور پیدا کنیم و موفقیت ها،قهرمانی ها و مدال آوری های ورزشکاران ایرانی نیز بر گرفته از آموزه های اخلاقی و منش پهلوانی فرهنگ ایرانی و اسلامی باشد.

کیومرث هاشمی
رئیس کمیته ملی المپیک

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی