کسب آرامش با فناوری پوشیدنی

بتازگی در لاس وگاس امریکا ابزار پوشیدنی ساخته شده است که نه تنها انرژی از دست رفته را به فرد برمی‌گرداند بلکه باعث آرامش او می‌شود.
روزنامه ایران: وقتی افراد به علت کار زیاد بی‌نهایت خسته می‌شوند به دنبال راهکاری هستند که بتوانند انرژی خود را دوباره احیا کنند یا وقتی نگران و مضطرب هستند می‌خواهند هر طور شده آرامش خود را به‌دست بیاورند در این خصوص بتازگی در لاس وگاس امریکا ابزار پوشیدنی ساخته شده است که نه تنها انرژی از دست رفته را به فرد برمی‌گرداند بلکه باعث آرامش او می‌شود.  این دستگاه که نخستین پوشیدنی فناورانه مکمل در دنیا است، Thync نام دارد و به فرد کمک می‌کند تا بدون مصرف دارو، آرامش خود را به دست آورده و انرژی خود را متعادل کند، به عبارتی اثرات دستگاه با اثرات دارو برابری می‌کند. این ابزار اثربخش، دارای ایمنی بالایی است و برای ساخت آن 5 سال کار و بیش از 5000 بار از سوی دانشمندان علوم اعصاب آزمایش شده است تا اثرات و ایمنی آن را بررسی کنند.
 Thync براحتی روی سمت راست پیشانی جای می گیرد و  با ضربه محکم و ناگهانی به نوارچسب ماژول روی پیشانی سوار شده و با نواری به پشت گردن و گوش متصل می‌شود.
Thync با سیستم عامل ios و اندروید سازگار است. اپلیکیشن هم از طریق بلوتوث به این ابزار متصل است و کاربر می‌تواند یکی از دو کار (آرامش یا انرژی) را انتخاب کرده تا با ابزار پوشیدنی کنترل کرده و متعادل کند. با Thync می‌توان در3 تا 5 جلسه به صورت بالینی خواب را بهبود بخشید. در استرس تعادل ایجاد کرد و سطح انرژی را بالا برد. این دستگاه به بهبود خواب، کاهش بیداری در نیمه شب، بهبود خلق و خوی صبح و هوشیاری و کاهش اضطراب و استرس کمک می‌کند و اثرات مشابه با چهار هفته مدیتیشن یا هشت هفته مصرف ملاتونین دارد. قیمت این دستگاه 199 دلار تعیین شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی