روایت هوای پاک در قالب پوستر

هوای پاک
نمایشگاه گروهی پوستر هوای پاک هم اکنون در گالری شلمان برپاست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این نمایشگاه که به راهنمایی و انتخاب دکتر پژمان دادخواه برگزار می‌شود، مجموعه پوسترهایی با موضوع هوای پاک است.در این مجموعه 25 پوستر در اندازه 50 در 70 با محوریت راه‌های رسیدن به هوای پاک، نقد هوای آلوده و خطرات ناشی از آن و ستایش زیبایی‌های هوای پاک به نمایش گذاشته شده است.این آثار با تکنیک ها و شیوه های متفاوت در راستای موضوع هوای پاک اجرا شده‌اند.

پژمان دادخواه درباره برپایی این نمایشگاه می‌گوید: نظر به این که امروزه با معضلی چون آلودگی هوا روبرو هستیم، تلاش کردیم که آثاری با این موضوع ارائه دهیم که به نوعی آموزش محور و تاثیرگذار باشند. با توجه به این که به فصل‌های سرد سال نزدیک می‌شویم امیدوارم کمتر شاهد تشدید این معضل باشیم و به همت تک تک شهروندان شهری زیبا با هوای پاک بسازیم. البته نهادهای فرهنگی شهر همچون شهرداری، مترو، محیط زیست و ... اقدامات ارزشمندی در این خصوص انجام داده‌اند.در مرحله بعد رسیدن به این هدف و آرمان همت همه شهروندان را می‌طلبد.

اسامی هنرمندانی که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درآمده به این شرح است: سهراب گلستانه، شروین اناری،آیدا ناجی، زاهده حسینی پور، نعیمه نعیمی، سارا نوبختی، مارال میرزایی، سارا قاسمی، مهدی گرامی، علیرضا قنبر پور، شادی نخعی، الهام یکتانیا، اسماء شریفی، مریم خلج، شیما شجاعی، مرجان امیری، مهسا دوراندیش، مریم ابراهیمی، سید علیرضا محسنی.

این نمایشگاه تا چهارشنبه 10 شهریورماه  برپا است و علاقه مندان می‌توانند همه روزه ساعت: 16-20 به گالری شلمان به آدرس میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27  مراجعه فرمایند.

انتهای پیام/[ منبع این خبر سایت تنسیم نیوز، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

جدیدترین اخبار اقتصادی